Сьогодні, 16 листопада, в приміщенні Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему «Проблеми та перспективи розвитку гастрономічного туризму Вінницької області» під головуванням директору Департаменту Володимира Мережко.
